Geachte Sponsoren,

Via dit bericht willen wij u heel graag bedanken voor het sponsoren van onze vereniging het afgelopen jaar. Met uw sponsoring helpt u onze vereniging enorm. Zonder de steun van onze sponsors zouden wij de vereniging niet draaiend kunnen houden in deze tijden.

Voor de goede orde delen wij u mede dat het grootste gedeelte van de sponsorinkomsten naar de jeugd gaat, want nog steeds heeft de jeugd bij ons de hoogste prioriteit. Daarnaast hebben wij mede dankzij uw bijdrage een grote hoeveelheid aan nieuw trainingsmateriaal weten te bemachtigen. Met dit nieuwe materiaal kan de club weer jaren bouwen aan het opleiden van American footballers in Amsterdam en omgeving.

Wij zijn enorm trots op uw sponsorschap het afgelopen jaar, en wij hopen dat deze trots wederzijds is.
Uiteraard hopen wij daarom ook volgend seizoen weer op uw steun te mogen rekenen.

Nogmaals, names de hele vereniging, ontzettend veel dank!

Met vriendelijke groet,
Het Bestuur
Amsterdam Crusaders

Bekijk HIER de sponsor bedank pagina met foto’s van de bedank actie.

#Crufamily